Velyku sveikinimas 01 vidusSkleidžiantis pavasariui ir atbundant gamtai sulaukiame ypatingos šventės – šventų Velykų. Sveikiname visus su šia prisikėlimo ir šviesios vilties švente. Tegul šv. Velykos Jūsų širdis užpildo meile, įkvepia prasmingiems darbams, ištirpdo žiemos likučius ir atneša žydintį pavasarį.

Kartu informuojame, kad šventiniu laikotarpiu keisis bibliotekos darbo laikas.

Kovo 30 d. (šeštadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC), Matematikos ir informatikos bei Medicinos ir geomokslų skaityklos dirbs iki 21 val., Centrinė biblioteka dirbs iki 16 val.

Šiaulių akademijos Informacijos centras (ŠAIC) nedirbs.

Kovo 31–balandžio 1 d. (sekmadienį ir pirmadienį) VU biblioteka nedirbs – šv. Velykos.

Balandžio 2 d. (antradienį) VUB skaityklos atsidaro nuo 9 val., ŠAIC – nuo 8 val.

Kitų fakultetų skaityklų darbo laiką rasite čia.

Iliustracija iš VU bibliotekos archyvo.

2024-03-29